Отзывы о компании Рыболовный интернет-магазин FanFish Shop
- Андрій Я.
Гарний магазин. Гарний власник. Дав декілька цінних порад, коли продавав мені вудку та снасті Херабуни. Після війни обов'язково заїду особисто подякувати.
- Андрій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анастасія В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудове обслуговування, продавець Юрій терпляче відповідав на всі питання і допоміг обрати дійсно якісний товар. Також порадувала швидка доставка. Дякую! Рекомендую )
- Віктор Г.
- Віктор Г.
Жалкую, що пізно знайшов цей магазин. По херабуні замовляв із Китаю. Тут навіть дешевше, ніж на Алі, а про терміни транспортування навіть не порівнюватиму.
Під час спілкування продавець повідомив, що влітку практикують ділити насадки на дрібніші порції, для проби початківцям. - Євгеній Г.
- Покупатель
Якісний товар і обслуговування. Щиро дякую!
- Юрій Ю.
все супер і швидко, навіть у неділю відправили відразу
- Дмитрий С.
- Вячеслав Ш.
